Reference

Jelikož jsem profesionální sportovec potřebujicí být maximalně zajišten, co se otázky zdraví týče rozhodl jsem se využít služeb Projektu4sport. Proto jsem kontaktoval mého kamaráda Bc.Jakuba Matušíka. Musím říci, že jsem naprosto spokojen se službami, jejich kvalitou a péčí kterou dostávám od svého poradce. S mým poradcem jsem neustále  v kontaktu a jelikož se na finančním trhu produkty neustále mění, je dobré mít na své straně člověka, který rozumí vašim potřebám a zároveň je schopný vyhovět vámi určeným požadavkům.

Jakub Suchánek
Profesionální hokejista
více o Jakubovi

Po několika letech zkušeností se závodním běháním vím, že zranění se při sportu člověk zkrátka nevyhne. Jelikož se ale v rámci závodů často pohybuji na neschůdných cestách, případně úplně mimo (například na ledovci), a to někdy i více než 3000 metrů nad mořem, nebylo sjednání adekvátního pojištění zrovna jednoduché. Petr Trieb mi v tomto ohledu velmi pomohl a kromě smlouvy, která vyhovuje mým potřebám, zajistí i následný servis spojený s případným uplatněním práv z ní plynoucích, což je nespornou výhodou.

Tomáš Farník
Závodní běžec
více o Tomášovi

Petra Trieba znám přes mé rodiče, kteří využívají jeho služeb v oblasti finančního poradenství a jsou s jeho službami velmi spokojeni. Je mi devatenáct let a tento rok maturuji. Od minulého roku mám profesionální hráčskou smlouvu v Extralize Piráti Chomutov jako brankář a právě proto, jsem potřeboval uzavřít pojistku pro případ úrazu atd. Oslovil mne Projekt4sport a proto jsem kontaktoval pana Trieba, který mi připravil návrh rizikového pojištění pro vrcholové sportovce. Zaujal mě jeho profesionální přístup a hlavně praktické příklady pojistných událostí. Je to sportovec tělem a duší jako já, takže ho všem vřele doporučuji.

Dominik Pavlát
Profesionální hokejista
více o Dominikovi

Petra Trieba znám ze svých vysokoškolských studií a považuji ho za férového člověka s přímým a příjemným vystupováním. Velmi se mi líbí jeho cit pro klienta a jeho potřeby. Již několikrát naplnil potřeby celé naší rodiny v oblasti sjednání smluv přesně podle našich potřeb. Velmi si vážím a jsem moc rád, že můžeme svěřit otázku financí a krytí zdravotních rizik odborníkovi v problematice zkušeným a navíc velmi férovým.

Mgr. Ivan Rybařík
Cyklista
více o Ivanovi

S Martinem Kodadem je výborná spolupráce. Ve své práci se vyzná a dokáže navrhnout nejvhodnější řešení. Můžu jen doporučit.

Adam Hájek
Hokejista

Tomáš Peterka mi hodně pomohl při výběru vhodného pojištění. Protože jsem aktivní sportovec v té nejrizikovější skupině, tak to nebylo zrovna jednoduché. Pro mě je ale důležitý i další servis např. při zranění a s tím jsem zatím velmi spokojen. Mohu tedy s čistým svědomím doporučit!

Michal Filla
Sportovec

Bohužel až při tom, když se někomu z blízkých stane úraz, tak zjistíte, jak důležité je mít dobré pojištění a člověka, který Vám pomůže řešit veškeré problémy s náhradou. S Petrem jsem začal spolupracovat před 3 lety, kdy mi pomohl s pojištěním celé rodiny a zatím mohu jenom doporučit.

Miroslav Herda
Ředitel, bývalý hokejista

Chtěla bych poděkovat Ivě Petříkové, za její cenné rady jakožto finanční poradkyně, za názorné a srozumitelné vysvětlení a pomoc při výběru produktů. Je velice vstřícná, ochotná, flexibilní a znalá ve svém oboru. Doporučuji.

Iva Brodíková

To co nám bylo nabídnuto od kluků z Projektu4Sport je zajímavá věc a hlavně fungující. V sezóně 2013-2014 si to vyzkoušeli rodiče našich mládežníků a ulehčilo jim to finanční výdaje během sezóny. Spolupráce pokračuje i v následujících sezónách. Protože co Petr Trieb slíbil, tak to opravdu je. Tak si představuji spolupráci. S čistým svědomím můžu jen doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Miroslav Volena
Podnikatel, člen správní rady HC Tábor

S panem Martinem Kodadem je výborná spolupráce a komunikace, ve všem vyjde vstříc a umí navrhnout skvělá řešení. Určitě mohu jen doporučit.

Václav Hošek
Kulturista

S paní Petříkovou jsem byla  velice spokojená. Pomohla mi jak s hypotékou,tak s pojištěním domácnosti. Dokonce mi ukázala kolik a kde si spořit na důchod. Vždy se na ni ráda obracím s jakoukoliv radou ohledně mých financí.

Soňa Veselá

Služeb finančního poradce pana Peterky využívám průběžně již přes rok. Za tu dobu mi udělal ve všech pojistkách přehled, pořádek a výrazně zefektivnil mé investice v této oblasti. V případě pojistné události pana Peterku zavolám, on mi poradí jak postupovat a zašle potřebné formuláře. A to vše s naprostou samozřejmostí a ochotou. Je znát, že své práci rozumí a těší ho, že svým klientům pomůže. Služby této kanceláře mohu s klidným svědomím vřele doporučit. 

Ing. arch. Richard Homolka
Projektant, Praha

Paní Petříková, byla velmi milá, prokázala odborné znalosti a že své práci rozumí. Obětavě se přizpůsobila mému náročnému časovému rozvrhu. Určitě se rád na ni obrátím vždy, když budu něco potřebovat ohledně financí.

Roman Duspiva

 Vzrůstající zdravotní rizika a plánování budoucnosti rodiny byly důvodem oslovení finančního poradce Tomáše Peterky, kterého tímto ráda dalším klientům doporučuji. Jeho znalosti v oboru a profesionální, příjemné i vstřícné vystupování přispěly k získání kvalitního zabezpečení odpovídající mým požadavkům. Syn Matyáš hraje hokej za HC Tábor, tudíž nabídka Projektu 4 Sport, která navíc šetří mé finance, byla dobrým bonusem. Kdo je připraven, není překvapen. 

Martina Suková
Policistka

S paní Petříkovou jsem jako s osobním poradcem velmi spokojená. Je velice milá, spolehlivá a akční. Postarala se nám o lepší pojištění. Představila mi mnoho variant pojištění, ze kterého jsem si vybrala. Plně ji důvěřuji. Doporučuji.

Radka Šímová

Staň se jedním z nás

Chceš se stát oporou našeho týmu a budovat svou budoucnost?

Zavolej +420 777 044 557

Zavolej
+420 777 044 557

(Mgr. Petr Trieb, oblastní ředitel finanční skupiny ProfiFP a zakladatel Projektu4Sport)

nebo vyplň jednoduchý formulář

Kancelář Tábor

Čsl. armády 1763/3
390 03 Tábor
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

 

Kancelář Praha

Revoluční 11
110 00 Praha 1
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

 

České Budějovice

Krajinská 17
370 01 České Budějovice
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

Písek

Žižkova třída 424
397 01 Písek
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

Česká Třebová

Felixova 311
560 02 Česká Třebová
tel.: +420 777 043 844
e-mail: info@projekt4sport.cz

Kancelář Tábor

Čsl. armády 1763/3
390 03 Tábor
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

 

Kancelář Praha

Revoluční 11
110 00 Praha 1
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

 

České Budějovice

Krajinská 17
370 01 České Budějovice
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

Písek

Žižkova třída 424
397 01
Písek
tel.: +420 777 044 557
e-mail: info@projekt4sport.cz

Česká Třebová

Felixova 311
560 02 Česká Třebová
tel.: +420 777 043 844
e-mail: info@projekt4sport.cz

© PROJEKT4SPORT 2018